Топ пластичних хірургів України

Є фактори, які залежать від успіху естетичної операції. Найважливіший із цих факторів – досвід лікаря. Людям, які вирішили на естетичну операцію, слід звернути увагу на деякі критерії при виборі лікаря. Ці критерії:

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ПІДГОТОВКУ ВАШОГО ХІРУРГА

Більшість пластичних хірургів у наші дні є веб-сайти, і на них має бути розділ біографії або «Про нас».  Тут ви можете прочитати про минулу освіту та досвід хірурга. Скільки у вас років досвіду? Які наукові збори він відвідував та які публікації робив? Якщо ви не можете знайти жодної біографічної інформації, то це може бути тривожним сигналом.

ЗНАЙДІТЬ КОГОСЬ, ХТО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ХІРУРГІЇ, ЯКУ ВИ ХОЧЕТЕ

Багато друзів-хірургів завершують свою освіту в області опіків, травм, реконструктивної хірургії та починають свою кар’єру; Потім, залежно від галузі інтересів, він починає займатися пластичною хірургією. У той час як деякі пластичні хірурги проводять операції з голови до ніг, деякі можуть зосередитись тільки на хірургії обличчя та шиї, а інші – на таких операціях, як  естетика грудей та  носа  . Отже, хірург, якого ви оберете, має бути фахівцем у потрібній вам хірургії.

ВИВЧІТЬ КЕЙСИ ПОПЕРЕДНІХ ОПЕРАЦІЙ

Досягнення пре-пост-успіхів минулих випадків, коли лікарі проводили естетичні операції на носі та грудях, які також інтенсивно виконуються в нашій країні, допоможе вам у виборі Топ пластичних хірургів України, надавши вам інформацію про успіхи/досвід лікаря.

Ви шукали і знайшли найкращих пластичних хірургів у своїх галузях. Якщо ви все ще не можете вирішити, ви можете подивитися на функції, які повинні мати кращі пластичні хірурги, нижче.

ЩО ПОВИНЕН МАТИ НАЙКРАЩИЙ ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Особливості, якими повинен мати хороший пластичний хірург:

  1. Вони повинні дуже добре розвивати свою спритність, тому що: Руки – це все у пластичній хірургії, руки повинні мати високий рівень орієнтації та координації, у них не повинно бути жодних проблем, таких як тремор.
  2. Демонструють свій досвід у різних асоціаціях,  стаючи членами, мають наукові публікації
  3. Вони мають  нагороди  у своїй галузі від національних та міжнародних асоціацій  .
  4. Запрошуються на ТБ після успішних операцій, що  показує – пластичний хірург є майстром своєї справи.
  5. Це має бути людина, яка знається на мистецтві  і хоча б відноситься до нього як до хобі. Оскільки – пластичний, реконструктивний та естетичний хірург черпає натхнення у мистецтві. (Якщо ви подивитеся біографії провідних пластичних хірургів, ви побачите, що він дуже любить скульптуру та живопис.)
  6. Ще одна особливість, яка відрізняє його від інших пластичних хірургів, полягає в тому, що він був першим у своїй області та був удостоєний безлічі нагород. 
  7. Сертифікати, які є у пластичного хірурга, є ще одним показником досвіду.
  8. Ще одна особливість, яка показує, що пластичний хірург хороший у своїй галузі – це те, що у нього є запатентовані інноваційні методи, які він розробив спеціально для своєї галузі.
  9. Найголовніше, хороший пластичний хірург має бути відкритим до інновацій та дуже уважним слухачем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как Аблай Мырзахметов дважды убедил Назарбаева не сажать его в тюрьму

За цими критеріями редакція склала Топ пластичних хірургів України

Роман Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Денис Юрченко

Засновник Клубу пластичних хірургів України, експерт зі збільшення грудей – принаймні, він називає себе саме так. З його роботами можна також ознайомитися в акаунті Інстаграм, щоправда, тут вже їх у рази менше, ніж у перелічених вище колег.

Ви можете сміливо довіритись будь-якому з цих пластичних хірургів. Кожен має достатній досвід, щоб віртуозно проводити операції. Якщо не можете вирішитись відразу, перегляньте фотографії робіт – вони, як правило, показові. І наважуйтесь хоча б на первинну консультацію, на якій лікар докладно розповість, що і як готовий для вас зробити.

Едгар Камінський

Засновник своєї власної клініки працює в Києві, хоча відомий і за кордоном. Фахівець із пластики носа, грудей, повік, вух. Як і Світлана Работенко, веде свій блог в Інстаграм, де можна переглянути результати деяких його операцій.

Едгар Камінський вважає себе справжньою творчою людиною, а пластичну хірургію – мистецтвом.

Світлана Работенко

Один з двох пластичних хірургів, який отримав членство в ASPS (Американське товариство пластичних хірургів). Світлана Работенко спеціалізується на відновленні жіночої постаті після вагітності, пологів, грудного вигодовування.

Євген Донець

Молодий, але дуже перспективний пластичний хірург. Оперує у Києві, у центрі “Ліко-Мед”. Працює з тілом та обличчям, спеціалізується на пластиці грудей. У його блозі можна побачити пацієнток до та після оперативного втручання.

ТОП ПЛАСТИЧНИХ ХІРУРГІВ УКРАЇНИ

Пластична хірургія або пластична, реконструктивна та естетична хірургія з її повною назвою – це реконструкція та надання форми різним структурам на тілі, усунення серйозних пошкоджень тканин та інші види хірургічних втручань. Це хірургічна дисципліна, яка включає естетичне втручання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сотрудники СБУ перекрыли канал контрабанды сигарет, организованный мариупольским бизнесменом Будыкой

Пластична реконструктивна та естетична хірургія – це область, де проводяться як ремонтні, так і естетичні втручання. Репаративна хірургія – дуже ефективний метод відновлення функцій шляхом відновлення ділянок обличчя та тіла, які були пошкоджені та втратили тканину внаслідок народження, нещасного випадку чи хвороби. З іншого боку, естетична хірургія допомагає зробити обличчя і тіло пропорційнішими, красивішими і суміснішими з іншим тілом.  90% учасників пластичної хірургії – жінки, і більшість операцій із пластики носа та збільшення грудей проводиться у всьому світі.  Останнім часом, зі зростанням інтересу до естетичної хірургії, велике значення набув вибору лікаря, який виконуватиме хірургічну операцію.

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ПЕРШ НІЖ ОБИРАТИ ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

ЗНАЙТЕ, ЧОГО ВИ ХОЧЕТЕ І ДОБРЕ ВИСЛОВЛЮЙТЕ СВОЇ ПОБАЖАННЯ.

При прийнятті рішення про естетичну хірургію необхідно чітко розуміти, що таке хірургічне втручання. Ніхто не хоче робити те, що потім пошкодує, тому важливо чітко заявити про себе. Тому не варто звертатися до лікаря з розгубленими та розпливчастими виразами обличчя. Ви повинні уважно вислухати свого лікаря, чітко пояснивши, яка область вас найбільше турбує і які зміни ви хочете змінити. Одна з найважливіших причин проблем, що виникли після операції, полягає в тому, що пацієнт та лікар не до кінця розуміють одне одного.

НЕ СПРИЙМАЙ ЦЕ ВСЕРЙОЗ

Мета сучасної пластичної хірургії – допомогти пацієнтам якнайшвидше повернутися до нормального життя. Проте це означає, що операції спрощуються. Кожне хірургічне втручання – це серйозна операція. Не варто недооцінювати естетичні втручання, приділіть достатньо часу до операції та після операції. Пам’ятайте, що навіть якщо пластична операція вміститься в обідню перерву, процес відновлення може розтягнутися цілий тиждень.

НЕ ПРИЙМАЙТЕ ПОСПІШНИХ РІШЕНЬ ІЗ-ЗА ВАШОГО НАСТРОЮ.

Більшість людей приймають рішення про раптові зміни через депресії, які вони пережили у своєму житті. Не слід забувати, що похід у перукарню та хірургічна операція – це дуже різні речі, ці операції зазвичай незворотні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сотрудники «Кернел» рассказали, как в компании отмывают деньги и издеваются над людьми и животными

БУДЬ РЕАЛІСТОМ, НЕ ВПАДАЙ У КРАЙНОСТІ

Найкраща естетика – це те, чого не розуміють. Віддаю перевагу природним результатам. Пам’ятайте, що ваші анатомічні особливості визначають межі результатів, які можна отримати за допомогою операції. Якщо ви розширите ці межі, ви отримаєте штучні результати та збільшите ризик виникнення проблем. 

ЗАХИСТИТИ РЕЗУЛЬТАТИ

Пацієнти повинні зберегти результати, отримані за допомогою операції. Після операції важливо регулярно займатися спортом, дотримуватися збалансованої дієти та підтримувати вагу в межах норми. Щоб шкіра зберігала молодість, необхідно регулярно спати, не курити, триматися подалі від сонячних променів та доглядати за шкірою. Успіх естетичної операції пов’язаний із доглядом пацієнта за собою після хірургії, а також хірургічної процедури.

НАЙГОЛОВНІШЕ, ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ ІЗ ПРАВИЛЬНИМ ХІРУРГОМ.

Ретельно досліджуйте ситуацію під час виборів лікаря. Не погоджуйтесь на чудові веб-сторінки або повідомлення в пресі. Обов’язково вивчіть установи, в яких він здобув освіту, лікарні, в яких він працював, та його попередні академічні дослідження. Не забувайте, що частота відвідування вітчизняних та зарубіжних конгресів є показником актуальності їхньої інформації. Але найголовніше, ви можете ухвалити рішення, спостерігаючи за результатами раніше оперованих пацієнтів. Найкращим орієнтиром для лікаря є пацієнти, яких він лікував. 

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні матеріали