Потрібна мобілізація: військовий експерт розповів, коли росія знову може піти у наступ

Військовий експерт Олег Жданов ввжає, що армія рф буде готовою до наступних наступальних дій у другій половині літа і то за умови, якщо путін зараз оголосить мобілізацію.

«Річ у тім, що з тою кількістю військ, яка є сьогодні на лінії фронту, ми справляємося. Так, нам дуже важко, так ми потрохи втрачаємо територію, але ми справляємося. Якщо зараз почнеться відновлення обсягів постачання озброєння, особливо в контексті боєприпасів, то ми ситуацію вирівняємо і знов ми повернемось до питання досягнення паритету в стратегічній ініціативі з російськими військами. А для того, щоб відновити наступ російським військам, їм потрібна свіжа кров. А цього без мобілізації зробити неможливо», – пояснив експерт.

Він зауважив, що в ЗМІ, і не рідко навіть у західних медіа, знову піднімається питання мобілізації в росії.

«Швидше за все російські війська кулуарно ведуть розмови з політиками, що без чергової масової мобілізації проблематично буде тримати фронт. Вони самі собі таку планку підняли», – спрогнозував Жданов.

Він також спростував пропагандистські очікування, що після виборів путіна бойові дії припиняться, оскільки Україна піде на переговори.

«Їм сьогодні потрібно вижати максимально до виборів. А далі вони скажуть, що, бачите, Україна не хоче погоджуватись сідати за стіл переговорів, тож воюйте далі. Це просто сьогодні підтримка морально-психологічного стану військ за рахунок таких дезінформацій, що 17-го вибори закінчаться, а вже 18-го всі сядуть за стіл перемоги. Але старий новий путін вже два роки нічого не може вирішити. Тож це їм не доля», – наголосив Жданов.

Про цє та інше читай на Телеграм каналі Голос Today!
Медіаплатформа «ГолосToday» – це ексклюзивні та аналітичні матеріали досвідчених фахівців, які працюють 24/7 в інформаційній галузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Model S от немецкого завода Tesla, смешанное настроение: циркулирует предполагаемая инсайдерская информация
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали