Visa: злиття Ethereum не гарантує більшої децентралізації

Аналітики відділу криптовалюта Visa пояснили, чого не слід очікувати від активації злиття Ethereum, і чому це оновлення має вирішальне значення для Web3.

Криптовалютний підрозділ Visa випустило звіт про злиття Ethereum (ETH), в якому аналітики поділилися своїм баченням, чого очікувати від нової ери Ethereum і активації механізму The Merge в основній мережі.

Перш за все, автори підкреслили, що ця подія дійсно змінило правила гри щодо стійкості, екологічності та ресурсоефективності Ethereum (ETH).

«Підраховано, що перехід з Proof-of-Work (PoW) на Proof-of-Stake (PoS) знизить споживання енергії Ethereum на 99,95%. Це перша демонстрація системи такого розміру, яка знижує вуглецевий слід виключно за рахунок інновацій і модернізації», — говориться в звіті.

Тим часом, коли справа доходить до децентралізації і безпеки, активація злиття в довгостроковій перспективі може здатися двосічним мечем для Ethereum. Незважаючи на те, що консенсус Proof-of-Stake має більш низький бар’єр входу (завдяки провайдерам стейкінга), він не призводить до негайної кращої децентралізації.

Крім того, домінування найбільших майнерів може бути замінено олігархією стейкінгових організацій, оскільки поріг в 32 ETH для вузла перевірки занадто високий для ентузіастів Ethereum. Таким чином, пули стейкінга можуть отримати занадто великий контроль над прогресом мережі через велику кількість ефіру в стейкінгу.

Таким чином, експерти Visa будуть уважно стежити за наступними подіями в дорожній карті Ethereum 2.0, щоб вирішити, чи готовий він відігравати важливу роль в глобальній системі транскордонних платежів. Висновком всього можна сказати, що в майбутньому обміняти долари в Ethereum буде легше та швидше.

«Розвиток функцій масштабованості і безпеки в Ethereum 2.0 протягом наступних кількох років буде мати вирішальне значення для формування здатності мережі використовувати для більш широких варіантів використання платежів», — відзначається в звіті.

В середині вересня мережу Ethereum переїхала з вкрай енерговитратного алгоритму Proof-of-Work на більш екологічний Proof-of-Stake. Після поновлення захист мережі почали забезпечувати валідатори. Крім того, оновлення дозволить знизити енергоспоживання мережі, що позитивно вплине на екологію в цілому. Також перехід на новий алгоритм повинен допомогти екосистемі ETH впоратися з проблемами масштабованості, з якими мережа зіткнулася на тлі зростання ринків DeFi і NFT.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Антижир для кухни FreshGlow: Очистка без усилий
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали