Як вибрати плівку для ламінування?

Як вибрати плівку для ламінування?Плівка для ламінування використовується для продовження терміну використання документів, захисту від пилу, рідин, забруднень. Застосування цього матеріалу також сприяє посиленню контрастності. Після ламінування листівка виглядає яскравіше та привабливіше.

Цей плівковий матеріал необхідний для захисту основних форматів листів – А3, А4, А5 і А6. За розміром плівка трохи більше ніж лист. Ця особливість обумовлена потребою у невеликому припуску. Для захисту листа А4 зазвичай використовується плівка для ламінування 216х303 мм., яку можна купити на сайті: mak.trade/plivki-dlya-laminuvannya/.

Особливості технології

Для захисту документів використовуються два варіанти цієї технології. У поліграфії зазвичай застосовується рулонна технологія. Вона ефективно захищає обкладинки книг. Пакетна технологія використовується частіше в офісах та повсякденному житті.

Пакет для ламінування – це 2 спаяні плівки з двох шарів:

  • PET – зовнішній шар. Він захищає від забруднень, пилу та рідин. PET також надає паперу жорсткості. В результаті нагрівання цей шар стає прозорим.
  • EVA – шар з клею. Він потрібний для надійної фіксації плівкового матеріалу.

Класифікація

Існує 3 види цього плівкового матеріалу:

  1. Глянцевий – захищає яскраві фотографії. Його застосування дозволяє підкреслити чіткі контури. Ця плівка ламінує обкладинки книг та інші поліграфічні видання з ілюстраціями.
  2. Матовий – виключає появу відблисків. Він захищає текстові документи, а також візитки та рекламні поліграфічні матеріали.
  3. Текстурний – здатний імітувати полотно, пісок, тканину. Текстурна плівка чудово приховує подряпини. Її використовують, щоб оформити та захистити книги, картини та іншу продукцію.

Як вибрати плівку для ламінування?

При виборі цього матеріалу потрібно звернути увагу на:

  • Розмір. При виборі плівкового матеріалу слід враховувати формат документації, яку ламінуватимуть.
  • Рівень захисту. Ця технологія може бути гарячою чи холодною. Якщо необхідно забезпечити найвищий ступінь захисту документа, вибирають матеріал для гарячої технології.
  • Товщину. Цей параметр може бути різним – від 75 до 250 мкм. Більш тонкий матеріал захистить лише від забруднень та рідин. Більш щільний – від агресивної дії ззовні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Блендеры Bosch - качество, на которое можно положиться.

Ламінування – технологія, що захищає друковану продукцію від будь-яких несприятливих факторів. Але щоб досягти необхідного результату, слід грамотно підходити до вибору плівкового матеріалу, який використовуватиметься для ламінування.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали