Усунення несправностей у теплицях: дізнайтеся про проблеми з садівництвом у теплицях

Теплиці https://novateplica.com.ua/uk/ є фантастичним інструментом для ентузіастів-виробників і продовжують садовий сезон далеко за межі температури. Тим не менш, може виникнути будь-яка кількість проблем вирощування в теплицях, з якими потрібно боротися.

Проблеми з теплицею можуть виникати через несправне обладнання, поширення шкідників або хвороб, відсутність чистоти або поєднання всіх трьох факторів. Вирішення будь-яких проблем із регулярним обслуговуванням теплиці допоможе підтримувати порядок у безладному середовищі.

Проблеми тепличного вирощування

Проблема номер один в догляді за теплицею з полікарбонату https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/ – відсутність чистоти. Виробники, швидше за все, негайно вирішать механічні проблеми, але рідше братимуться за проекти очищення, віддаючи перевагу відкладенню їх на потім.

Зволікання з проблемою чистоти в теплиці – це рецепт катастрофи.

Ви не тільки оточені брудом, але й вологість дозволяє цьому бруду прилипати до всього. Стояча вода сприяє розвитку грибків і приваблює шкідників. Крім усього вищесказаного бруду сприяє старіння обладнання та тепличних конструкцій. Вікна та двері, які не герметичні, приносять погоду, а також можливі хвороби та шкідників. Усунути несправності в теплиці легше, якщо постійно перевіряти не лише рослини на потенційні захворювання та шкідників, але й конструкцію та обладнання.

Як перевірити наявність проблем із теплицями З часом обладнання зношується. Як уже згадувалося, частіше перевіряйте дверні та віконні ущільнювачі, а також інше вентиляційне обладнання. Огляньте екрани на наявність отворів. Випробування обладнання для контролю температури за графіком.

Підтримання температури в теплиці під плівку https://novateplica.com.ua/uk/tepliczy-pod-plyonku/ може означати життя чи загибель ваших рослин. Очистіть і змастіть компоненти нагрівача та вентилятора та перевірте резервне обладнання. Обігрівачі схильні до корозії, коли труби протікають, і це дешевше та легше виявити ранній витік. Інші проблеми теплиць включають зрошення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  РПЦ використовує міфи про Алєксандра Нєвского для пропаганди та у боротьбі з автокефалією ПЦУ

Перевірте трубки та шланги на наявність тріщин або витоків і відремонтуйте або замініть відповідно. Перевірте форсунки, щоб переконатися, що вони не засмічені, і що вода тече вільно. Витратьте час на огляд системи поливу ; іноді витоки важко знайти.

Поради щодо усунення несправностей теплиці

Тримайте під рукою необхідні запасні частини, наприклад екрани або шланги.

За потреби заповніть теплицю додатковим паливом або резервним обігрівачем .

Створіть контрольний список, щоб забезпечити регулярне обслуговування та очищення. Дотримуйтеся планового графіка огляду; це позбавить вас від необхідності робити складний, дорогий ремонт.

Невеликі тепличні проблеми можуть легко перетворитися на великі, дорогі, і, як кажуть, «унція профілактики коштує фунта лікування».

Нарешті, і я не можу цього сказати достатньо, залишайтеся чистими! Належна санітарія зменшує кількість шкідників і хвороб, що зменшує потребу в пестицидах і призводить до більш здорових рослин. Видаліть бур’яни з-під лавок і по периметру теплиці.

Дезінфікуйте лавки, інструменти, горщики та квартири. Тримайте уражені шкідниками або слабкі рослини подалі від здорових рослин.

Очистіть стоки. Будьте в курсі прибирання! Робіть прибирання теплиці щодня, в ідеалі за розкладом, і тоді це не перевантажить вас і не перетвориться на більші та дорожчі проблеми з теплицею.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали