Повітряні фільтри для вентиляції від виробника Selton

Для того, щоб у приміщенні була правильна мікрофлора, необхідно обладнати вентиляційні системи. Особливо важливим є створення таких конструкцій на виробництвах. В таких цілях найкраще використовувати фільтри повітряні промислові від Selton. Виробник гарантує їхню якість і надійність. Таке обладнання прослужить довгі роки, якщо його правильно доглядати.

Повітряні фільтри для вентиляційних систем: навіщо потрібні, особливості

На виробництвах обладнання вентиляції обов’язкове. Фільтри купують для боротьби з частинками аерозолів, відходами виробництва, пилом, вірусами. Компанія Селтон пропонує повітряний фільтр системи вентиляції нового покоління, який можна використовувати на виробництвах різного призначення, а також у важкій промисловості. Це потужне обладнання, яке дозволить створити прийнятні умови праці для співробітників та керівництва. Виробник випускає кілька лінійок фільтрів.

  1. Панельного типу, які виготовляють з анодованого алюмінію, нержавіючої сталі та МДФ. Саме фільтрувальне полотно виготовляється з мікроскловолокна. Воно вставляється в алюмінієві рами, завдяки чому не видавлюється з часом, не схильне до вогню. Забезпечується очищення класу Е10-12 Н13,14.
  2. Компактні фільтри підходять для невеликих підприємств. Рама виготовляється із пластику або сталі, всередину її поміщають мікроскловолокно. Основною особливістю є знижений аеродинамічний опір та тривалий термін придатності. Забезпечується очищення класу Е10-12 Н13,14.

Вартість фільтрів залежатиме від обраного типу, а також від класу захисту та очищення повітря.

В яких галузях можна використовувати фільтри для вентиляційних систем?

Фільтри від даного виробника мають високу якість і можуть застосовуватись для обладнання вентиляції на різних виробництвах:

  • у фармацевтичній промисловості, легкій, харчовій;
  • на підприємствах з обробки металів;
  • у приладобудуванні, на виробництвах, де використовуються дрібнодисперсні частки;
  • в офісних будівлях, торгових центрах, адміністративних будівлях;
  • у закладах громадського харчування тощо.

Придбати таке устаткування можна навіть для обладнання якісної вентиляції великого будинку та готелю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  МирБир - всё необходимое для создания вкуснейших напитков и ароматных сыров своими руками

Чому варто купити фільтр від виробника?

Сучасні повітряні фільтри тонкого очищення виготовляються із високоякісних матеріалів. Мікроскловолокно забезпечує глибоку фільтрацію повітря, затримуючи віруси, бруд, пил, що потрапляють у приміщення. Виробник надає гарантію на устаткування. Висока якість готових фільтрів та прийнятна вартість дозволить обладнати виробництво, на якому буде комфортно працювати.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали