Петля воріт напівпричепа, причепа SCHMITZ

Водій вантажного авто зі стажем завжди зробить акцент на якісну фурнітуру. Це позитивно вплине на вантажно-розвантажувальні роботи. Вони прискоряться. Сам же процес перевезення буде характери-зуватися як безпечний. Яким петлям, засувкам, фіксаторам, опорам віддається перевага, такою буде і експлуатація автомобіля. Якщо використовується петля воріт напівпричепа, причепа SCHMITZ, то в комплексі з іншою якісною фурнітурою вантажний автомобіль працюватиме повноцінно.

За відсутності простою рейси з перевезення вантажів протікають певним циклом. Постійність циклу – це постійна експлуатація деталей і механізмів автомобіля. При цьому знос таких цілком очевидний. Чекати, коли фурнітура повністю вийде з ладу – варіант не на користь авто, а значить і бізнесу в цілому.

Поява на петлях або інших деталях схожої функціональності нехай навіть невеликих зазорів змінює ке-ровану систему в гірший бік. Непередбачені люфти є  сигналом для заміни деталі.

Через різний ступень навантаження на петлі підбирають той формат виробів, який буде відповідати вимогам конкретного вантажного автомобіля, його безпосереднього призначення.

Петля задніх дверей для вантажівки, фургона, причепа в зборі 110х30х45х4 мм – максимально надійна, стійка до негативних зовнішніх факторів деталь. Добре виявляє себе навіть у складних умовах експлуа-тації. Постійне тертя на петлях з прочної сталі не є руйнівним фактором. Міцність металу, його стій-кість до корозії дозволяє використовувати фурнітуру довго. Природньо, після закінчення терміну експлуа-тації деталь підлягає заміні.

Компанія “Комтранс Україна” пропонує вантажну фурнітуру за доступною ціною з гарантією якості. Вироби добре виявляють себе в будь-яких умовах експлуатації. Протягом кількох сезонів проблеми їхньої заміни не виникне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Секреты того, как сделать ваш бренд более привлекательным в социальных сетях
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали