Нова виставка сучасного художника Артура Ходацького (Шестипалого) “Голос війни” пройде у Німеччині

Нова виставка сучасного художника Артура Ходацького  (Шестипалого) “Голос війни” пройде у Німеччині. Художник проведе тур по містам німеччини серед яких Гамбург, Нюрнберг та Бремен із серією картин , які будут виставлені до продажу як NFT. Всі кошти від продажу картин підуть на гуманітарну допомогу Україні.

Картина "***** TV" - Артура Ходацького (Шестипалого) з серії "Голос війни"

Картина “***** TV” – Артура Ходацького (Шестипалого) з серії “Голос війни”

В своєму турі ,що заплановано на лютий місяць художник додатково планує створити три інсталяції та провести перформенси, з метою залучення громадян іншої країни, які не знають , що таке війна на власному досвіді, до певної інтеракції. Артур Ходацький впевнений, що кожна людина на планеті має осягнути , що війна не може бути чужою, в чужій країні, з чужими життями. Саме мистецтво, яке покликано пробуджувати голос нашого внутрішнього світу має допомогти доторкнутись до сердця кожного.

The T*** Артур Ходацький (Six-fingered / Шестипалий) Arthur / Артур Khodatskiy / Ходацький (Six-fingered)

 Картина “The T***” – Артура Ходацького (Шестипалого) з серії “Голос війни”

Назви робіт митця, за звичаєм, є певними ребусами, або шифрами. На думку художника це допомагає глядачеві краще сприйняти картину та поміркувати над нею. Хтось робить висновки, а хтось просто намагається здогадатись, але так людина більше аналізує. Це безперечно покликано для залучення до взаємодії з роботою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Корпоратив в ресторані Prynada Ukrainian Cafe: деталі та переваги
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали