Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Лікування мішків під очима
Лікування мішків під очима – яким методом ефективно зменшимо цю проблему? Мішки під очима, як прибрати ? Мішки під очима. Ось огляд деяких ефективних методів. – дуже докладно розповідає один із найкращих пластичних хірургів України Левицький Роман Миронович. У статті описано всі сучасні методи видалення мішків під очима. https://plasticsurgery.kiev.ua/pribrati-mishki-pid-ochima/?lang=uk
Причинами мішків під очима найчастіше є в’ялість шкіри, порушення відтоку лімфи (набряки), іноді вони є симптомом недосипання. Мішки під очима самі по собі роблять область навколо очей старшою, втомленою. https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-plastika-povik/?lang=uk
Чи можна забрати мішки під очима? – розповідає Роман Миронович Левицький
Мішки під очима – лікування які є методи?
- Ербієвий лазер,
- Підтяжку обличчя за допомогою радіохвиль
- Багатий на тромбоцити фібрин,
- Пересадка жиру,
- Мезотерапія, наприклад, збагачена тромбоцитами плазма,
- Карбокситерапія,
- Хірургія повік,
Підтяжку обличчя за допомогою радіохвиль новий погляд на підтяжку обличчя за допомогою радіохвиль. В основі цього пристрою лежить проривна технологія комбінування монополярних та біполярних радіохвиль, завдяки чому можна проводити імпульс прямо в дерму. Це дозволяє здійснювати як ендодермальний, і зовнішній ліфтинг.
https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-nizhnoi-poviki/?lang=uk
Перший з них – це так звана ендодермальна підтяжка особи, також відома як внутрішня підтяжка особи, заснована на випромінюванні радіохвиль від джерела, розташованого всередині шкіри.
Для цього лікар уводить під шкіру спеціальну канюлю. Його діаметр дуже малий, навіть менше, ніж при лікуванні із застосуванням підйомних ниток.
Дія цієї канюлі двояка. По-перше, це джерело, що випромінює радіохвилі, а по-друге, він діє як специфічний зонд, що дозволяє точно контролювати тепловий подразник. В результаті шкіра нагрівається, викликаючи укорочення волокон колагену, що, у свою чергу, стимулює клітини дерми до їх вироблення.
Другий тип процедур, запропонованих апаратом, – це зовнішня підтяжка особи, яка, на відміну від ендодермальної підтяжки особи, є неінвазивною процедурою. Він також заснований на використанні як монополярних, так і біполярних радіохвиль. Випромінювачі хвиль є спеціальні профільовані керамічні головки, адаптовані до окремих частин тіла.
Процедура полягає в тому, що лікар прикладає голову до області тіла, що піддається лікуванню. Голова випромінює радіохвилі, викликаючи сильне перегрівання уражених тканин. В результаті скорочуються колагенові волокна та стимулюються процеси ліполізу жирових клітин. В результаті стимулюються описані вище регенеративні процеси та їх наслідки.
Пересадка жиру в мішки під очима
Видалення мішків під очима за допомогою ліпотрансплантації або ліпотрансферу полягає в моделюванні тіла за допомогою власної жирової тканини, попередньо зібраної з області, де її надлишок, а потім імплантованої в область повік.
Видалення жирової тканини проводиться шляхом ліпосакції, при якій зібрана тканина не ушкоджується. Для цього використовується, наприклад, шприцева ліпосакція або ліпосакція з використанням струменя рідини під тиском.
Ця процедура проводиться під місцевою анестезією і тому безболісна. Жирову тканину зазвичай збирають із живота, стегон або сідниць. На наступному етапі матеріал піддається спеціальної підготовці, що полягає в його очищенні від рідкої фракції та відборі неушкоджених здорових клітин.
Потім тканина імплантується в область повік. Після імплантації частина жирової тканини розсмоктується, тому для отримання бажаного ефекту слід набрати більше матеріалу, ніж необхідно для отримання оптимального результату.
Другим способом уникнути недостатнього ефекту лікування є використання збагаченої тромбоцитами плазми. Тривалість ліпотрансферу варіюється, але в середньому становить близько 1 години. Процедура малоінвазивна та характеризується високою безпекою.
Єдиними можливими ускладненнями є невеликі гематоми та набряки, які розсмоктуються самостійно протягом кількох днів. Немає ризику алергічної або запальної реакції, оскільки як матеріал використовуються власні тканини пацієнта.
Процедура, звана карбокситерапією , є метод, у якому використовується звичайний газ, яким є вуглекислий газ. Вирізняється високою безпекою. Газ вводять внутрішньошкірно та підшкірно методом голчастої мезотерапії . Завдяки спеціальному пристрою, що гарантує точність і повторюваність, а також високу частоту ін’єкцій, процедура практично безболісна.
Крім того, у деяких клініках естетичної медицини використовується нагрітий вуглекислий газ, що додатково гарантує відсутність болючих подразників. Механізм дії вуглекислого газу багатогранний.
Насамперед, він збільшує кровопостачання тканин і розширює судини, що, своєю чергою, покращує харчування тканин. Крім того, завдяки цьому явищу збільшується і надходження кисню до тканин.
Існує явище, відоме як ефект Бора, у якому гемоглобін виділяє кисень зі збільшенням концентрації вуглекислого газу. Також стимулюється синтез колагену та еластину, що призводить до підвищеного натягу шкіри.
Результатом перерахованих вище проблем є підвищення інтенсивності обмінних процесів жирової тканини, а також регенеративних процесів у шкірі. В результаті ефективно усувається ефект мішків під очима.
Хірургічна пластика повік
Пластична хірургія повік – це процедура, яка є рішенням для людей, які борються із проблемою мішків під очима . Суть її полягає у видаленні надлишків шкіри та жирової тканини в області очей, у даному випадку нижніх повік. Зазвичай її проводять амбулаторно, під місцевою анестезією, хоча, за бажанням пацієнта, її можна проводити під загальною анестезією.
Хірург робить невеликий розріз, через який видаляються надлишки шкіри та жиру. Існує два варіанти хірургічного доступу при операціях на нижніх повіках. Перший – це зовнішній доступ, коли робиться надріз трохи нижче лінії зростання вій. Другий спосіб – внутрішній доступ через кон’юнктивальний мішок.
Після операції рану накладають шви, які можна зняти через 5–7 днів. Повний ефект видно через кілька тижнів. Повернення до повної активності після операції зазвичай не перевищує двох тижнів.
Дуже хороші результати дає ендоліфтинг свінговим лазером, процедура полягає в тому, що під шкіру вводять тонку канюлю з оптичним волокном, після чого енергія лазера прогріває шкіру зсередини. В результаті шкіра зморщується. Перевага – відсутність шрамів. Протягом тижня після процедури може бути набряк.
Мішки під очима та фракційний лазер
Відомий метод фракційного лазера характеризується випромінюванням електромагнітних хвиль такої довжини та частоти, які забезпечують дуже хороше проникнення всередину води, що становить більшу частину обсягу всіх тканин. Завдяки цьому він може впливати практично на всі тканини, залежно від вибраних налаштувань. Високе фокусування променя дозволяє працювати з високою точністю. Ербієвий лазер дуже ефективний.
Тепловий подразник, що генерується, викликає контрольований точковий перегрів шкіри, що призводить до її пошкодження. Наслідком цього є активація фібробластів, що призводить до збільшення вироблення колагенових та еластинових волокон, що призводить до підвищеного натягу та підвищення пружності шкіри.
Крім того, стимулюється поділ клітин, внаслідок чого пошкоджена тканина замінюється на нову. Процедура безболісна і зазвичай не потребує анестезії. Лікар прикладає голову прямо до шкіри, після чого випромінюється промінь лазера, що проникає на різну глибину.
Існує кореляція, що більше проникнення в шкіру, тим більше утворюється нової тканини. Ризик значних ускладнень мінімальний, хоча почервоніння в області, що зазнала процедури, може зберігатися протягом декількох годин після процедури, а також невеликі екхімози та синці. Вищезгадані недуги зникають спонтанно дуже швидко.
Голкова мезотерапія від мішків під очима
Ефективно усуває темні кола та мішки під очима . Процедура застосовується в комплексі – голчаста мезотерапія . Він полягає у підшкірному введенні невеликих ін’єкцій багатої на тромбоцити плазми або коктейлів незшитої гіалуронової кислоти з амінокислотами. Плазма як власний матеріал не спричиняє побічних ефектів.
Левицький Роман Миронович