З українських ВПС масово звільняються бойові льотчики

 

З українських ВПС масово звільняються бойові льотчики

За 2019 і 2020 роки зі складу Військово-повітряних сил України звільнилося близько 140 льотчиків-випробувачів, в 2021-му планують піти ще 40 пілотів. Про це повідомив представник командування ВПС Збройних Сил України Олег Гаврилко, передає Радіо Свобода.

«Командування авіації частково пояснює звільнення внутрішньою конкуренцією з Міністерством внутрішніх справ через зарплату. Наводять статистику, де дохід в армії поступається і кадри перетікають в МВС», – зазначають журналісти.

За словами Гаврилко, в Міноборони планують підвищити зарплату для льотчиків – відповідна пропозиція вже на розгляді в Генштабі, проте поки позитивного рішення не прийнято.

Крім того, журналісти повідомляють, що близько 70% робочого часу українських льотчиків йде на письмову роботу, зазначає ZN.ua.

«Дуже багато письмової роботи, яка не потрібна. Льотчик в середньому має наліт 40-50 годин на рік. (У порівнянні – ред.) З іншими роками зростання є, але якщо брати інші країни і держави-члени НАТО, то це смішні цифри. У них льотчики літають набагато більше», – говорить один з офіцерів 831-ї бригади тактичної авіації.

Як повідомляє DW, за нормативами НАТО, льотчики повинні мати не менше 180 годин нальоту на рік, з яких 40 дозволено набрати на авіатренажері.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Диплом Центр: Якість та Надійність у Дзеркалі Відгуків - Аналіз Рефератної Компанії
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали