Які ікони потрібні для вінчання

Таїнство венчання в православній церкві з’єднує двох люблячих людей священними узами шлюбу, подає їм Боже благословіння для створення міцної християнської сім’ї. У цей час використовуються венчальні ікони, яки ви можете знайти за посиланням https://icons-shop.com.ua/venchalnye-ikony/, до яких преклоняются крещені жених і невеста. В любові до Бога і другу до друга майбутні супруги обіцяють зберігати вірність, виконувати заповіді Євангелія, воспитывать своих детей. Таким чином, в новій сім’ї першими святинями в іконостасі ставляться венчальні ікони.

Які ікони потрібні для вінчання Багато хто, напевно, пам’ятає, як у давнину проходили заходи молодими парами перед одруженням. Традиція стара, і відома багатьом. Молоді люди насамперед повідомляли, що хочуть поєднатися законним шлюбом, тобто повінчатися. Адже тоді не було РАГСів, де здійснювалася реєстрація шлюбу.

Сьогодні традиція підтримується, але з деякими відмінностями. Не всі молоді пари вінчаються, а просто відіграють весілля. Однак благословення батьків на цей захід залишається незмінним. Для таких цілей застосовуються спеціальні ікони на весілля .

Якими іконами користуються батьки для благословення дітей Як правило, найчастіше застосовуються ікони Богородиці та Спасителя. Найкращим варіантом стане, якщо це буде складень. Окрім таких ікон, можна використовувати Вінчальні ікони – це Спас Вседержитель та ікони Богородиці (Божої матері).

Ікона Богородиці застосовується у Православній Церкві України під час вінчання. При цьому молоді просять: щоб Божа мати допомогла створити міцну сім’ю; дала можливість народити дітей; щоб усі близькі були здорові; щоб у сім’ї були присутні мир та злагода, а також добробут. Саме така ікона застосовується для благословення дочки матір’ю.

Щодо нареченого, то він отримує благословення від батька за допомогою ікони Спасителя. Після отримання благословення молоді стають навколішки перед батьком і матір’ю, які читають молитву при триразовому хрещенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переваги доставки квітів в інтернет-магазині Osocor Flowers

Після прочитання та напуття, діти цілують образи. Правильним буде обряд благословення, якщо ікони триматимуться в руках батьків на рушниках. Раніше такі вироби вишивали нареченою задовго перед весіллям.

Сьогодні рушники найчастіше купуються у готовому варіанті. Саме, з цими іконами, молода пара, батьки та запрошені прямують на вінчання та одруження. Після цього процесу ікони залишаються у молодої пари, які встановлюють їх так, щоб було зручно молитися.

Безумовно, сучасне здобуття благословення від батьків відрізняється від традиційного обряду, проте воно обов’язково присутнє. Сайт компанії icons-shop.com.ua пропонує широкий асортимент ікон, які можна використовувати для благословення, вінчання, хрещення та інші види даної продукції.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали