Як обміняти криптовалюти на інші валюти?

У вас є біткойн (чи інша криптовалюта) і ви хочете обміняти обміняти криптовалюту в Україні на традиційну готівку? Через понад 10 років після появи цифрових активів на ринку користувачі мають багато варіантів переказу, використовуючи біржі, обмінні пункти та мобільні додатки. Найпопулярніші з них представлені в статті нижче. Пам’ятайте, що під час обміну існує податкове зобов’язання. Навіть якщо ви не заробили на криптовалютній біржі, вам все одно доведеться подати декларацію в податкову.

Обмін лише за кілька кліків

Незалежно від того, купували ви криптовалюти на біржі, в обмінному пункті чи на онлайн-гаманці, повернення до традиційної валюти надзвичайно просте. Все, що вам потрібно зробити, це ввести суму BTC, яку ви хочете обміняти, і вона буде переведена за вказаним курсом в одну з вибраних доступних традиційних валют.

В обмінному офісі Bitcan просто перейдіть на вкладку «Продати» та введіть суму біткойнів, яку ви хочете продати, або суму злотих, яку хочете купити. Потім користувач вказує, чи бажає він використовувати експрес-переказ (до 10 хвилин), для цього він повинен додати на рахунок номер банківського рахунку або традиційний переказ (до 24 годин), вказавши своє ім’я та прізвище та номер, на який мають бути перераховані кошти.

Якщо ваші криптовалюти знаходяться, наприклад, в офлайн-гаманці, то вам спочатку потрібно переказати кошти з гаманця на криптовалютну біржу, додаток або інше місце, яке дозволяє такий обмін. Для цього вам потрібна лише адреса вашого гаманця.

Бітомати, дебетові картки криптовалюти та однорангові транзакції

Іншою формою обміну криптовалюти на традиційну готівку також є використання бітоматів, тобто біткойн-банкоматів. Це фізична машина, яка дозволяє вам продавати або купувати біткоіни.

Іншою формою обміну є використання дебетових карт BTC. Деякі веб-сайти дозволяють користувачам продавати біткойни та отримувати натомість передплачені картки, які можна використовувати для щоденних платежів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тест на замораживание: Frozen Tesla Model 3 требуется 45 минут для предварительного нагрева на нагнетателе

Для швидших і більш анонімних транзакцій ви можете використовувати однорангові платформи для продажу своєї криптовалюти. Здійснюючи операції з іншими людьми, ви вирішуєте, який метод оплати використовувати.

Криптовалюти, що найбільше торгуються

Існує багато різних популярних криптовалют, хоча більшість може знати лише деякі з них. Загалом доступно багато тисяч різних криптовалют, але, звичайно, є кілька, які використовуються набагато частіше, ніж інші.

Одним із найпоширеніших способів вимірювання того, скільки використовується та наскільки цінна криптовалюта, є вимірювання обороту. Сам оборот є мірою того, скільки різних криптовалют було куплено та продано за певний період на основі даних криптовалютних бірж.

Оборот може багато розповісти про ринок, що неможливо побачити лише за ціною та ринковим капіталом, наприклад, наскільки ймовірно, що тенденція продовжуватиметься в тому ж напрямку. Тут ви можете переглянути криптовалюти, які найбільше торгуються, і побачити, скільки вони торгують щодня, і незабаром ви зрозумієте, що криптовалюта — це набагато більше, ніж просто біткоін.

Скільки торгується (обсяг) багато говорить про те, наскільки легко/важко торгувати тріптовалютою – подібно до акцій, торгівлі валютою та іншими цінними інструментами.

Bitcoin

Хоча існує кілька альтернатив біткойнам, оригінальна криптовалюта все ще займає перше місце, коли йдеться про криптовалюту, яка найбільше торгується. Щоденний обсяг торгів може значно відрізнятися, але часто перевищує 15 мільярдів доларів на день. Біткойн є найпопулярнішою криптовалютою, з якою спілкується більшість людей, і, ймовірно, деякий час залишатиметься найпопулярнішою криптовалютою.

Прив’язати

Другою за популярністю криптовалютою є валюта під назвою Tether. Це дуже відрізняється від біткойна, оскільки Tether є так званим «стейблкоіном». Це означає, що він прагне до стабільного значення, і Tether намагається бути максимально точним.

Іншими словами, Tether — це криптовалюта на основі доларів США, що зробило її популярною криптовалютою для захисту від обвалів на ринку криптовалют.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Фонд Дом Рональда МакДональда в Украине в который раз помогает Одесщине

Якщо ви вважаєте, що біткойн впаде по відношенню до долара США, ви можете легко продати біткойн за Tether і отримати прибуток, тоді як порівняно з реальним доларом було б важче продати його, щоб захистити себе, продаючи його за долар США або інший реальний у багатьох країнах може призвести до оподатковуваного доходу.

Ethereum

На третьому місці серед криптовалют, що торгуються, знаходиться Ethereum з щоденним оборотом від 5 до 8 мільярдів доларів. Це блокчейн, який працює зовсім інакше, ніж Bitcoin і Tether, і спеціально розроблений для обробки смарт-контрактів. Крім усього іншого, на цьому блокчейні можна створювати децентралізовані ігри та програми, завдяки чому він став блокчейном, який широко використовується людьми і в той же час популярний як інвестиційний інструмент.

Litecoin

Лайткоін також є однією з найстаріших криптовалют і насправді працює дуже схоже на біткойн, але має значно нижчі транзакційні витрати. Це зробило її популярною криптовалютою, і її торгують на суму від 2 до 3 мільярдів доларів на день.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали