Італійський регіон Калабрія запропонує $33 тисячі за переїзд в місцеві села

 

Італійський регіон Калабрія запропонує $33 тисячі за переїзд в місцеві села

Кілька невеликих сіл в італійському регіоні Калабрія планують запропонувати по 33 тисячі доларів людям, які готові переїхати в них для постійного проживання. Таким чином місцева влада намагається боротися зі скороченням населення.

Про це повідомляє ВВС.

До програми будуть включені кілька сіл з населенням до двох тисяч людей. Частина з них розташовані поблизу моря, інші – в горах.

Заохочувальні суми видаватимуть лише тим новим мешканцям, які візьмуть на себе зобов’язання відкрити в цих селах свій бізнес або влаштуватися на роботу на позицію, яка потрібна в конкретному населеному пункті. Але і це не всі обмеження.

Кандидати, від яких прийматимуться заявки, мають бути не старшими за 40 років і повинні отримати посвідку на проживання в Італії.

Виплачувати обіцяні 33 тисячі доларів планують не одразу, а у вигляді щомісяних платежів. Але можливі й виключення.

Представник керівництва регіону Калабрія Джанлука Галло розповів CNN, що учасники програми отримуватимуть по 800-1000 євро щомісяця упродовж двох-трьох років.

Як альтернатива такому підходу можливе й одноразове фінансування для запуску бізнесу – приміром, готелю, ресторану, бару, ферми чи магазину.

“Ми ще відточуємо технічні нюанси, точну суму і тривалість фінансування, а також те, чи варто включати в програму більш великі населені пункти – з населенням до трьох тисяч людей”, – каже Джанлука Галло.

За його словами, ідея проєкту викликала чималий інтерес у багатьох італійських селах, тож якщо експеримент спрацює, то в наступні роки програму фінансування розширять.

Очікується, що приймати заявки від охочих розпочнуть упродовж найближчих тижнів. На проєкт уже виділили близько 700 тисяч євро.

Населення понад 75% населених пунктів регіону Калабрія наразі не перевищує 5 тисяч жителів. Це викликає побоювання, що деякі з них вимруть, так і не отримавши притоку молодих людей, які готові були б там мешкати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Фрезерная обработка металла в Днепре: высокотехнологичные решения для ваших задач
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали