Роман Левицький – що треба знати під час вибора пластичного хірурга

Після багатьох років мрій і відкладення грошей ви вирішили зробити наступний крок і зробити косметичну операцію. Але треба провести необхідну роботу, щоб знайти найкращого пластичного хірурга. І це може бути складно, особливо якщо ви не маєте чіткого уявлення, з чого почати.

Пластичний хірург Роман Левицький розповість на що треба звернути увагу коли ви обираєте пластичного хірурга.

Перше, що слід мати на увазі, це те, що пластична хірургія – це дуже конкурентна галузь. Дивлячись на списки та веб -сайти різних постачальників пластичної хірургії, не дозволяйте собі брати участь у маркетингових маніпуляціях про те, що певна клініка або пластичний хірург є “ексклюзивним” у вашому місті або у всій країні, тому що це може змусити вас не помітити хірурга, який насправді є краще підходить для вирішення ваших цілей і проблем.

Якщо ви зробите операцію, не поговоривши з лікарем, тільки для того, щоб виявити, що бачення хірурга не збігається з вашим, то ваш рівень занепокоєння та дискомфорту від процедури може зрости. Коли ви розглядаєте пластичну хірургію, важливо не лише проводити дослідження в Інтернеті, а й опитувати потенційних лікарів, щоб зрозуміти їх поведінку та досвід – розповідає доктор Роман Левицький

ФАКТОРИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИ ВИБОРІ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА

Виконайте “домашнє завдання” – говорить Роман Левицький, щоб знайти найкращого косметичного хірурга для вас, ви повинні виключити будь-якого хірурга, який:

  • Не виконує регулярно процедуру, яку ви розглядаєте: хірург, який має обмежений досвід у процедурі, яку ви бажаєте, ймовірно, не зможе дати вам тих результатів, на які ви сподіваєтесь. У сфері косметичної хірургії існує багато спеціальностей та субспеціальностей, і деякі лікарі вирішують звузити свою увагу лише до кількох областей. Опитуючи потенційних хірургів, запитайте про те, скільки років вони виконують бажану процедуру.
  • Обіцяє вам, що ризику операції не буде: Хоча кваліфікований хірург докладе всіх зусиль, щоб мінімізувати ускладнення під час та після операції, надійні лікарі завжди пам’ятають, що ризики можливі, і будуть відкриті для обговорення ваших проблем та надання детальної інформації інструкції, яких слід дотримуватися, щоб переконатися, що у вас є максимально безпечна операція та відновлення.
  • Гарантує конкретні результати: пам’ятайте, що навіть найталановитіший косметичний хірург у світі не може зробити вас схожим на іншу людину. Кваліфікований і чесний хірург розповість вам про те, що можливо з вашою косметичною хірургією, виходячи з таких факторів, як ваш вік, генетика, структура кісток, еластичність шкіри та загальний стан здоров’я.
  • Відмовляється надавати фотографії до і після попередніх пацієнтів: лікар, який впевнений у роботі, яку вони зробили з іншими пацієнтами, повинен бути більш ніж готовий показати вам фотографії до і після, щоб продемонструвати свій рівень кваліфікації. Будьте обережні з будь-яким лікарем, який не охоче надає вам фотогалерею своїх результатів.
  • Не дозволяє відкритого діалогу, де ви можете вільно задавати будь-які запитання: немає такого поняття, як погане запитання, особливо коли мова йде про те, щоб змінити свою зовнішність. Зверніть увагу на те, як потенційні хірурги реагують на вас і як вони викликають у вас почуття. Якщо вам незручно відкрито розмовляти з кимось або якщо ця особа поспішає або підштовхує вас до прийняття рішення, це зазвичай ознака того, що пора шукати в іншому місці.
  • Не дружелюбний і не поважний: вибір зробити косметичну операцію – важливе рішення. Будь-який хірург, якого ви вважаєте, повинен поважати це рішення і бути готовим співпрацювати з вами для досягнення ваших цілей. Ставлення вашого лікаря може значно вплинути на те, як ви ставитеся до операції, і може змінити ситуацію, коли справа доходить до встановлення міцних відносин між лікарем і пацієнтом.
  • Пропонує знижки або хитрощі, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою: будьте обережні з будь-якою клінікою або лікарем, який робить високопоставлені заяви, які звучать нереально. Хоча всім подобається відчувати себе так, ніби вони отримують найкращу доступну пропозицію, «косметичних цін» у косметичній хірургії зазвичай варто уникати. Це може означати, що хірург готовий зрізати кути якимось чином, щоб підвищити ризик ускладнень або призвести до менш бажаного результату.
  • Зазвичай не бере участі в післяопераційному догляді: лікаря слід турбувати про весь хірургічний процес з цілісної точки зору, і це включає в себе те, що відбувається в дні та тижні після операції. Це не дуже хороший знак, якщо лікар не може надати вам конкретні післяопераційні інструкції або листок догляду, які допоможуть вам забезпечити належне загоєння та відновлення, або якщо ви відчуваєте, що не можете зателефонувати своєму хірургу щодо питань та проблем під час одужання.
  • Не бере до уваги ваше фізичне та психічне здоров’я: незважаючи на те, що косметична хірургія є вибірковим рішенням, результати набагато більше, ніж просто глибокі. Проведення пластичної хірургії може вплинути на ваше фізичне здоров’я – особливо якщо у вас є певні фактори ризику або захворювання, – але це також може бути значним психічним коригуванням з точки зору вашої самооцінки. Поважний лікар завжди оцінить ваше загальне здоров’я, щоб переконатися, що ви є хорошим кандидатом для повного та безпечного відновлення після будь-якої процедури, яку ви розглядаєте.
  • Не отримав спеціальної медичної кваліфікації: сертифікація ради є ознакою прихильності хірурга до досконалості у своїй галузі, і косметична хірургія нічим не відрізняється. Досягнення сертифікації в комісії дуже вимогливо і вимагає складання складної серії письмових та усних іспитів, а також постійних освітніх курсів. Крім того, запитайте, чи є ваш хірург членством у будь-яких професійних асоціаціях, чи опублікував статті чи читав лекції про сфери своєї компетенції. Також варто звернути увагу на нагороди та нагороди від місцевих чи національних організацій чи видань. І завжди корисно перевірити, чи було застосовано до хірурга будь-які дисциплінарні стягнення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роман Левицький – пластична хірургія. Які захворювання лікує пластичний реконструктивний та естетичний хірург?
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали