Переваги життя в Чехії

Якщо ви все ще розмірковуєте над тим, починати переїзд до Чехії чи ні, то ця стаття безперечно для вас. У ній зібрано об’єктивні плюси життя в Чехії.

Чехія – сучасна розвинена країна з багатою культурною спадщиною. Звичайно, вона має свої плюси та мінуси і не порівняється з нашими просторами, темпераментом і способом життя. Однак життя в Чехії для українців видається вельми привабливим.

Отже,

ТОП переваг житя в Чехії:

1. Якісні продукти, наявність овочів та фруктів на прилавках цілий рік, постійні акції та знижки на популярні продукти.

2. Гарний стан доріг та комунікацій. Про європейські дороги ще не написав лише лінивий.

3. Розвинена мережа громадського транспорту у Празі і навіть у найменших містечках Чехії. Весь транспорт тут ходить за розкладом, маршрут поїздки можна заздалегідь прокласти на офіційному сайті громадського транспорту, і на відміну від більшості російських міст, де не знаєш, чого чекати від транспорту, є гарантія того, що ви не запізнитесь на зустріч, на роботу і і т.д. У транспорті себе відчуваєш нормальною людиною, а не непорозумінням, що влаштувався стоячи в маршрутці біля обмерзлих дверей.

4. У Чехії добре розвинені Інтернет-магазини, доставка будь-якого товару відбувається за 1-2 дні.

5. Дійсно безкоштовна вища освіта у вузах чеською мовою.

6. Зручне розташування країни для подорожей Європою. Німеччина – в межах 1,5 години їзди, Австрія – 3-4 години. Регулярне поїздне та авіасполучення з рештою Європи.

7. Екологія та чисте повітря (за винятком промислового регіону Острави). Тут не йдуть жовті дощі та не випадає чорний сніг.

8. Дешеві квитки на поїзди країною. На вихідних можна запросто поїхати комфортабельним сучасним поїздом в інший кінець країни за 300 Крон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  BeeWorking - повномасштабний інноваційний коворкінг в Києві

9. Просування спорту. Спорту чехи приділяють дуже велику увагу: у багатьох дворах є спортмайданчики, настільний теніс, велодоріжки.

10. Сприяння малому бізнесу, наприклад, тут відсутній прибутковий податок для НП при обороті до 400 тис. крон на рік.

11. Дешеве пиво та міцний алкоголь. Ось чому до Чехії люблять з’їжджатися усі алкотуристи з усієї Європи. Тут можна пити пиво та міцний алкоголь великою компанією у кафе весь вечір та заплатити всього 100 Євро.
12. Високий рівень медицини, безкоштовне надання медичних послуг за наявності у вас державної медичної страховки типу VZP, OZP та інших.

13. Низький рівень злочинності. Звичайно, є не дуже благополучні райончики в тій же Празі, наприклад Nusle, але загалом і гуляти вечорами/ночами безпечно.

14. Наявність магазинів, у яких можна купити дорогі серцю вареники чи цукерки пташине молоко.

15. Привітні працівники держ. органів, завжди готові допомогти.

Щоб відчути всі переваги життя в Чехії, потрібно приїхати і побачити все на власні очі. Але навіть на відстані стає зрозумілим, що в цій країні є всі умови для гідного та комфортного життя.

Стаття з сайту Migrate.com.ua

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали