Монтаж натяжних стель: важливість якісної установки для естетики та тривалості конструкції

Для естетичного вигляду та довговічності натяжної конструкції відіграє роль не лише підбір якісних сертифікованих матеріалів та продумане планування дизайну. Грамотний монтаж натяжної стелі також має вагоме значення. У випадку порушення технологічних норм згодом спостерігаються різні дефекти:

  • провисання полотна;
  • відкріплення його від каркаса;
  • тріщини від надмірного натягування тощо.

Уникнути таких ситуацій можна, звернувшись до відповідальної компанії, яка надає гарантію на монтажні роботи. Втілення проєкту не займає багато часу. Слід мати на увазі, що кількість затрачених годин залежить від його складності його реалізації.

За скільки часу монтуються лаконічні одноярусні натяжні стелі?

У кімнаті середньої площі роботи над монтажем таких конструкцій тривають впродовж 2 – 3 годин. Перед тим, як почати становлення, бригада спеціалістів проводить заміри, оцінює специфіку конфігурації кімнати. На підприємстві розкроюється матеріал потрібного кольору та фактури – матове, глянцеве чи сатинове полотно, підбираються профілі та інші елементи системи. Процес безпосередньо на об’єкті включає:

  1. Розмітку стін та стелі за допомогою лазерного рівня, щоб досягти ідеально гладкої поверхні без кривини. Розмічаються рівень стель та розташування світильників.
  2. Монтаж профілю, необхідного для фіксації покриття. Профілі фіксуються на стіні саморізами на відстані орієнтовно 15 см.
  3. Встановлення закладних для світильників, робота з електропроводкою.
  4. Підготовку полотна. Коли була обрана ПВХ плівка, її попередньо розігрівають тепловою гарматою, аби надати їй еластичності та натягнути на каркас. Тканинні покриття нагрівати не потрібно, вони фіксуються у багет за «холодною» технологією.
  5. Безпосередньо натягнення – плівку чи тканину монтують у спеціальні пази профілів та закріплюють там, починаючи з кутів і потім по діагоналі.
  6. Встановлення освітлювальних приладів. Для них підготовлюються місця, прикріплюють кільця і тоді – самі світильники.
  7. Здача роботи в експлуатацію. При цьому замовник оглядає покриття, щоб переконатися у відповідності його очікуванням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Туристическое снаряжение в интернет-магазине COIL

На час монтажу також мають вплив особливості приміщення – площа та геометрія кімнати, наявність труб, колон, й т.д. Так, значна кількість кутів ускладнює справу, труби й колони потрібно «обійти» з використанням відповідних деталей, а у разі значної площі необхідно скріпляти між собою кілька полотнищ.

Як довго триватиме робота над створенням складної системи?

5FIQ95nMAQLEUxj2wqDtvwweYjgtyGfJj9oH0hh__ZU2TnI0jkFWfnEZrpiv3Sf12-VQedcxv7wt1SgQ2F7moojz5i3oP-gG4uRXy9Tu8zoKPaouw7OTgBsjRcn1am7e9gYlZ-1P6LX-O8tAuS07QfA

На установку покриття з декількома ярусами, де поряд із полотном застосовується гіпсокартон, уже може піти від 2 днів. Для встановлення таких конструкцій спочатку формується система підвісів, закладних та направних, на які закріплюється профіль.

Значна кількість освітлювальних приладів також впливає на терміни виконання. До того, як буде натягуватися полотно, спеціалісти закладають основу для кожного елемента, і чим їх більше, тим більше часу знадобиться. Платформи для люстр та інших світильників підбирають залежно від майбутнього вагового навантаження.

Якщо було вирішено замовити натяжні стелі із поєднанням декількох кольорів, теж виконуються додаткові етапи. А саме – встановлюються спеціальні кріплення на основній стелі й використовуються з’єднувальні профілі для кількох полотен. Смуги злютовуються між собою за допомогою відповідного устаткування.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали