Комплектуючі для причепів

Причепи та напівпричепи є технікою, що перевозить вантажі. Будь-яка транспортна техніка вимагає своєчасного та якісного ремонту. Для цього замінюють деформовані запчастини, набувають надійних комплектуючих для причепів. Замки для блокування дверей фургона або фіксатор дверей не впораються повноцінно зі своєю функцією, якщо не будуть міцними. Компанія «Комтранс Україна» співпрацює з відомими усьому світу брендами.

Серед них: Schmitz, Daken, Domar та інші. Ви маєте справу із запчастинами, за якістю яких стоять міжнародні стандарти управління якістю виробництва та менеджменту. Сертифікати ISO 9001, IATF та ISO 9002 SGS також підтверджують якість товару. Чи це замки або петлі для причепа, кронштейни для кріплення крила, всі комплектуючі максимально відповідають своєму призначенню. Асортимент товару розширюється пропорційно динаміці розширення ринку автомобільної фурнітури.

Хороша технічна оснащеність причепів поряд з іншими факторами працює на безпечну їзду. Досягти бездоганності роботи причепа без якісних запчастин неможливо. Цей транспортний засіб хоч і самостійний, але без двигуна. Щоб привести його в рух потрібно сила пересувного пристрою – тягача. Гак та петля забезпечують зчеплення причепа з тягачом. Зрозуміло наскільки міцними та надійними будуть сполучні деталі, настільки надійним буде і саме з’єднання. Дві опорні осі причепа при перевезенні беруть все навантаження на себе, але гармонійне поєднання з тягачом забезпечить безпеку перевезення і безпосередньо вантажу.

У будь-якої сучасної техніки експлуатаційний ресурс обмежений. Поломки виникають і за можливих механічних пошкоджень. Робота техніки у несприятливих умовах та під навантаженням має свої негативні наслідки. Правильне усунення цих наслідків забезпечить потрібну маневреність причепу, позбавить його непередбачуваних рухів у дорозі.

Якісні комплектуючі для причепів Ви завжди придбаєте у компанії «Комтранс Україна». Наша співпраця з прямими імпортерами та офіційними постачальниками дозволяє придбати деталь відповідну нормативним вимогам за прийнятною ціною. Щоб вибір був найкращим для розгляду представлені преміальні серії комплектуючих тієї чи іншої торгової марки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Такси сервис The Best Taxi - направление из Львова в Жешув
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали