Що робити, коли зник мобільний зв`язок: поради Держспецзв’язку

Через постійні удари Росії по критичній інфраструктурі України в усіх регіонах відбуваються аварійні або віялові відключення електроенергії. Якщо у вас тривалий час немає світла, а свічки використовувати некомфортно, пропонуємо кілька корисних альтернатив.

Світлодіодна стрічка — може працювати як від постійного струму, так і від батарейок (акумуляторів). Її можна вмикати в джерела постійного струму в 5, 12 або 24 Вольт (залежно від виду).

Гірлянда на батарейках — світлодіоди навіть від недорогих акумуляторів будуть горіти досить яскраво до 24 годин, потім яскравість слабшатиме. Зазвичай така гірлянда може пропрацювати на одних батарейках 2-3 дні.

Гасова лампа — такі лампи можна знайти в Мережі, де їх часто називають “туристичними”. Однак варто пам’ятати, що для них потрібно додатково запастися гасом.

Світлодіодні ліхтарі — компактні, максимально економно використовують заряд батарейки чи акумулятора. Горіти можуть досить яскраво.

Найпростіший генератор — беріть такий, який дозволить включити кілька лампочок та чайник. Він коштуватиме недорого. Для більшого потрібні вже дорожчі варіанти.

Нагадаємо, уряд з 10 листопада звільнив від митних платежів та ПДВ генератори, акумулятори та ще низку електротоварів. Крім того, уряд скасував обов’язковість надання як підтвердження звільнення від сплати митних платежів декларації про відповідність та маркування знаком відповідності технічним регламентам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переваги життя в Чехії
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали