Як розрахувати необхідну кількість алкоголю на весілля

Для того, щоб правильно розрахувати необхідну кількість алкоголю на весілля, який пропонує АБК Дніпро, потрібно враховувати такі фактори:

  • Кількість гостей . Це найважливіший фактор, від якого залежить обсяг закупок.
  • Вік гостей . Молоді люди, як правило, п’ють більше, ніж люди старшого віку.
  • Сезон . Влітку, коли на вулиці тепло, люди п’ють більше, ніж взимку.
  • Меню . Якщо в меню входять алкогольні напої, такі як вино, шампанське або коктейлі, то їх потрібно буде закупити додатково.

Загальні рекомендації

  • Горілка . В середньому, на одну людину потрібно закупити одну пляшку горілки. Якщо на весіллі буде багато чоловіків, то краще закупити по дві пляшки на людину.
  • Коньяк . На одну людину потрібно закупити одну пляшку коньяку. Якщо на весіллі будуть присутні гості, які люблять коньяк, то краще закупити по дві пляшки на людину.
  • Вино . В середньому, на одну людину потрібно закупити одну пляшку вина. Якщо на весіллі буде багато гостей, які люблять вино, то краще закупити по дві пляшки на людину.
  • Шампанське . На одну людину потрібно закупити одну пляшку шампанського. Якщо на весіллі буде багато гостей, які люблять шампанське, то краще закупити по дві пляшки на людину.

Особливості кожного напою

Горілка

Горілка – це найпопулярніший алкогольний напій в Україні. Вона п’ється як в чистому вигляді, так і в коктейлях.

Коньяк

Коньяк – це міцний алкогольний напій, який виготовляється з винограду. Він п’ється в чистому вигляді, як аперитив або дижестив.

Вино

Вино – це алкогольний напій, який виготовляється з винограду. Воно буває червоним, білим, рожевим і ігристого. Вина п’ються в чистому вигляді, як аперитив або дижестив, а також використовуються для приготування коктейлів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сервіс Green way - комплексна підготовка до отримання водійського посвідчення

Шампанське

Шампанське – це ігристе вино, яке виготовляється в регіоні Шампань у Франції. Воно п’ється в чистому вигляді, як аперитив або дижестив.

Ром

Ром – це міцний алкогольний напій, який виготовляється з цукрової тростини. Він п’ється в чистому вигляді, як аперитив або дижестив, а також використовується для приготування коктейлів.

Бренді

Бренді – це міцний алкогольний напій, який виготовляється з винограду або інших фруктів. Він п’ється в чистому вигляді, як аперитив або дижестив, а також використовується для приготування коктейлів.

Віскі

Віскі – це міцний алкогольний напій, який виготовляється з злакових культур. Він п’ється в чистому вигляді, як аперитив або дижестив, а також використовується для приготування коктейлів.

Порада

Краще закупити трохи більше алкоголю на сторінці, ніж менше. Так ви зможете бути впевнені, що у ваших гостей буде достатньо напоїв на весь день.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали