Використання гарцовки

Гарцовка – цементно-піщана суміш

Природний будівельний матеріал – це комбінація наповнювача та сполучного компонента. Він має низку характеристик, які роблять його привабливим для будівельної сфери.

Характеристики

З суміші роблять розчини для штукатурки та кладки. Як основу для наповнювача використовують:

 • керамзит;
 • пісок;
 • мармурову крихту.

Як в’яжучий елемент беруть:

 • вапно;
 • цемент;
 • гіпс.

Гарцовка під тротуарну плитку має високу міцність, стійкість до механічних навантажень. Завдяки цьому вона використовується у будівництві для довговічних конструкцій.

Матеріал має стійкість до агресивного середовища. Він не схильний до корозії, окислення, впливу хімікатів, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості або на об’єктах з високим вмістом агресивних речовин.

Перевага – можливість надання будь-яких відтінків та текстур. Можна створювати оригінальні дизайнерські рішення та підходити до кожного проекту індивідуально.

Гарцовка під бруківку має гарну термоізоляцію, звукоізоляцію, тому її часто використовують у будівництві при зведенні житлових будинків, де ці характеристики відіграють ключову роль.

Гарцовка для бруківки

Шар гарцовки під тротуарну плитку – важливий елемент при укладанні дорожнього покриття. Гарцовка – спеціальна суміш, яка складається з цементу, піску, а іноді і щебеню. Гарцовка з щебнем називається сухий бетон. Вона служить для створення рівної міцної поверхні, забезпечуючи надійне кріплення плитки.

Щоб правильно укласти шар гарцовки під тротуарну плитку, потрібно слідувати крокам:

 • підготовка: очистити місце укладання від сміття, рослинності, вирівняти поверхню землі;
 • приготування розчину: для цього потрібно змішати суміш із водою у певних пропорціях, правильне співвідношення компонентів дасть потрібну міцність, стійкість гарцовки, подивитися рекомендації можна на упаковці;
 • нанесення: після приготування суміші слід рівномірно розподілити на підготовлену поверхню землі, рекомендується використовувати рейку або лопату для рівномірного розподілу і ущільнення матеріалу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Григорий Петрович Козловский про победу ФК «Рух» в чемпионате U19: «Победный маятник не должен прекращать своего движения»

Після укладання шару гарцовки, потрібно дати йому час висохнути та затвердіти. Зазвичай це триває кілька днів. Після цього можна приступати до укладання тротуарної плитки.

Купити якісну гарцовку а також Бетон від Ковальської в Києві можна в компанії «Роялбуд». Ціна на гарцовку залежить від кількох факторів:

 • виробник – на ринку представлені різні бренди, у кожного своя ціна, «Роялбуд» пропонує продукцію високої якості за доступнішою ціною, тоді як в інших можуть бути вища вартість;
 • обсяг закуповуваного матеріалу – більший обсяг дозволяє отримати оптові знижки або найкращі умови постачання з боку постачальника;
 • регіон – у деяких районах ціни можуть бути вищими через транспортні витрати або особливості місцевого ринку.

При виборі гарцовки для плитки не варто орієнтуватися тільки на її ціну. Купувати потрібно якісні матеріали, які відповідають затвердженим стандартам. Саме таку якість будматеріалів пропонує компанія «Роялбуд». Переконайтеся в цьому самі, оформивши замовлення на сайті або за телефоном.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали