Новобудова чи вторинний ринок Києва. Що обрати?
Люди, які шукають квартиру у власність, часто стикаються з дилемою: чи обрати новобудови Києва, чи, можливо, купувати квартиру на вторинному ринку. Обидва варіанти мають переваги та недоліки. Тому, щоб відповісти на питання, де шукати будинок своєї мрії, слід проаналізувати свої індивідуальні потреби. Які рішення працюють краще і коли?
Нові квартири Києва – як елементи інвестиції з первинного ринку йдуть краще?
Купівля квартири в новобудові має багато переваг. Перш за все, це дає можливість обробити квартиру відповідно до індивідуальних уподобань та очікувань. Збірні майданчики не завжди пропонують таку можливість. Певні технічні рішення в них не можуть бути використані, або вони, можливо, є, але пов’язані з дорогим і тривалим ремонтом, який не кожному по кишені.
Крім того, нові житлові комплекси зазвичай мають вищий стандарт . Будинки оснащені широкими коридорами, ліфтами та підземними гаражами, які важко знайти в бетонних блоках, що забезпечує високий комфорт використання об’єкта. Привертає увагу і доброзичлива атмосфера. Все частіше сучасні житлові масиви облаштовують привабливими дитячими майданчиками, відкритими спортзалами, скверами і навіть місцями для інтеграції мешканців.
Мешканці новобудов Києва також цінують:
- Сучасний план поверху. Відкритий простір денної зони сприяє спільному проведенню часу, а відокремлена нічна зона забезпечує комфортний відпочинок. Крім того, завдяки великому склінню, популярному в новому будівництві, інтер’єри добре освітлені, що забезпечує високий комфорт використання,
- Енергоефективність квартир. Нові будівлі потребують менше енергії для опалення. Для їх будівництва використовуються сучасні матеріали та технології, що дозволяють знизити експлуатаційні витрати приміщень. Це гарна новина для сімейного бюджету,
- Безпека. Новобудови часто обладнані моніторингом, огорожею або охоронюваними паркінгами, що забезпечує більш високий рівень безпеки.
Між тим, квартири на вторинному ринку в панельних блоках часто мають закрите планування кімнат , яке через наявність несучих стін не завжди можна адаптувати під уподобання мешканців. Найчастіше вони також вимагають ремонту та зміни внутрішнього облаштування, що означає додаткові витрати та відкладає видалення. Тож аргумент, що в панельну квартиру можна заселятися одразу, не завжди вірний. Щоб це було так, існуючі умови мають прийняти мешканці.
Крім того, самі старі великопанельні будинки потребують ремонту та модернізації, наприклад ізоляції або заміни застарілих електроустановок. Найчастіше це відображається у більших комунальних платежах. Мешканці зобов’язані сплачувати т. зв фонд ремонту.
Яку квартиру вибрати? Розташування має значення!
Найбільшою перевагою квартир у панельних будинках є їх розташування . Найчастіше вони знаходяться в місцях з хорошим сполученням з іншими частинами міста, наприклад, біля лінії метро. Вони також пропонують доступ до розвиненої інфраструктури. Поруч є магазини, ресторани, школи та поліклініки.
Через обмежену доступність будівельних ділянок у центрі міст сучасні квартали часто будують на околицях, хоча це не завжди правило. Всупереч зовнішньому вигляду, це розташування має і свої переваги. Перш за все, це дозволяє швидко виїхати з міста. У п’ятницю вдень не обов’язково стояти в багатокілометрових пробках, щоб втекти від суєти. Часто це також забезпечує близькість зон відпочинку, де можна активно відпочити на лоні природи.
Купівля квартири у власність – це рішення, яке вимагає ретельного обмірковування. І у квартири-новобудови, і у багатоквартирного будинку є переваги та недоліки. Якщо користувачі шукають приміщення, яке легко адаптувати під свої потреби, то краще квартира з первинного ринку. Це дає свободу розташування. Його також зручно використовувати всією родиною.