Moneyveo — миттєвий кредит на карту онлайн

Миттєвий кредит на карту онлайн від Moneyveo – це спосіб отримати гроші в кредит швидко і зручно, не виходячи з дому. Для цього потрібно лише заповнити онлайн-заявку на сайті компанії або в мобільному додатку. Рішення про видачу кредиту приймається за 2 хвилини, а гроші можна отримати на свою банківську картку в найближчий робочий день. Наразі сервіс надає позики виключно на банківську карту позичальника, це більш зручний варіант ніж кредит готівкою. Важливо розуміти, що Moneyveo, це онлайн-сервіс та здійснює роботу повністю через інтернет.

Переваги миттєвого кредиту на карту онлайн від Moneyveo:

 • Швидкість: рішення про видачу кредиту приймається за 2 хвилини.
 • Зручність: оформити кредит можна онлайн, не виходячи з дому.
 • Доступність: кредити видаються громадянам України, які мають постійне місце проживання та джерело доходу.
 • Прозорість: процентна ставка за кредитами вказується одразу в заявці – і вона є незмінною. У компанії немає прихованих платежів та додаткових комісій.

Як отримати миттєвий кредит на карту онлайн від Moneyveo:

1. Оберіть суму, строк та подайте заявку
2. Токенізація картки та підтвердження особи
3. Підпишіть Договір та отримайте кошти

Щоб підвищити свої шанси на отримання кредиту, важливо правильно заповнити онлайн-заявку. У заявці потрібно вказати свої особисті дані, а також інформацію про свій дохід і витрати. Також важливо мати хорошу кредитну історію.

Висока швидкість обслуговування

Заявка на онлайн-кредит опрацьовується близько 2 хвилин!

Надійність

Усі персональні дані клієнтів захищені новітнім програмним забезпеченням. Ми відповідаємо міжнародним стандартам із безпеки даних платіжних карток PCI DSS Service Provider Level 1 і маємо відповідні сертифікати.

Простота

Процедура отримання грошей у сервісі зручна і зрозуміла: ви заповнюєте анкету і надсилаєте заявку. Система аналізує її автоматично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рідкі шпалери чорно-білі: вишуканість та контраст у вашому інтер'єрі

Доступність

Ми видаємо кредити непрацевлаштованим позичальникам, студентам, пенсіонерам та навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією.

Прозорість

Процентна ставка за кредитами вказується одразу в заявці – і вона є незмінною. У нас немає прихованих платежів та додаткових комісій.

Переваги кредитування в Moneyveo

Манівео пропонує ряд переваг для своїх клієнтів, включаючи:

 • Швидке і зручне оформлення кредиту
 • Надійність і безпека
 • Доступність для широкого кола позичальників
 • Мінімум документів
 • Прозорі умови кредитування

Якщо вам потрібна швидка фінансова допомога, Moneyveo може бути хорошим варіантом. Компанія пропонує широкий спектр кредитних продуктів, які відповідають потребам різних клієнтів.

Історія компанії

Компанія Манівео була заснована в 2010 році. У 2013 році Манівео стала першою мікрофінансовою організацією в Україні, яка отримала ліцензію НБУ.

У 2016 році компанія стала одним із лідерів ринку небанківського онлайн-кредитування в Україні.

Манівео стала одним із лідерів ринку небанківського онлайнкредитування в Україні

У 2018 році компанія потрапила до п’ятірки найбільш прибуткових у галузі дрібного короткострокового небанківського кредитування.

Манівео потрапила до п’ятірки найбільш прибуткових у галузі дрібного короткострокового небанківського кредитування.

У грудні 2019 року Монівео увійшла до двадцятки найбільш інноваційних компаній України за версією «Деловая столица». На той час клієнтами сервісу були 640 тис. осіб, які оформили ~3 млн кредитів. 2019 року компанія отримала чистий дохід у розмірі 2,986 млрд грн – найбільший серед мікрофінансових організацій. Того ж року Манівео почала процес впровадження вимог GDPR (європейського регламенту про захист даних), створивши багаторівневу систему безпеки.

У 2020 році компанія отримала сертифікат PCI DSS Service Provider Level 1.

На початку 2021 року Moneyveo випустила облігацій серії «А» на 200 мільйонів грн та кредитну картку в співпраці з Visa та за підтримки Нової пошти.

Манівео випустила облігацій серії «А» на 200 мільйонів грн

Після повномасштабного вторгнення 24 лютого до другої половини квітня Moneyveo скасувала нарахування будь-яких процентів за всіма своїми кредитними продуктами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Строительство Бани в Помещении Под Ключ

Нагороди та досягнення

 • У 2019 році Манівео отримала відзнаку «Найкращий онлайн-сервіс мікрокредитування» в рамках конкурсу «Українська фінансова премія».
 • У 2020 році компанія стала переможцем у номінації «Найкраща мікрофінансова організація» в рамках конкурсу «Фінансовий лідер України».
 • У 2021 році Манівео отримала сертифікат «Найкраща мікрофінансова організація» від міжнародного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг».

Сьогодення

На сьогодні Манівео є однією з найбільших мікрофінансових організацій в Україні. Компанія має понад 2 мільйони клієнтів і видає кредити на загальну суму понад 10 мільярдів гривень. Манівео пропонує широкий спектр кредитних продуктів, включаючи кредити готівкою, кредити на картку, кредити на покупки та кредити під заставу.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали