Міцна та якісна упаковка від друкарні Kyiv Print

На сайті Kyiv Print надають послуги офсетному друку та послуг з друку книжок, буклетів, реклами та індивідуальної упаковки. Тут приймають у роботу великі об’єми замовлень, завдяки сучасному автоматизованому виробництву. Офсетний – зручний і сучасний метод друку. Завдяки йому кожен проєкт виглядає яскраво та індивідуально. Функціональність упаковки залежить від якісного матеріалу та друку. Обрати потрібний варіант можна за посиланням https://printkyiv.com.ua/upakovka з попереднім розрахунком вартості за допомогою онлайн-калькулятора.

З чого складається упаковка: види, матеріали, розміри

Упаковка – це річ, що активно використовуються бізнесом та клієнтами. Без неї підприємцям складно продати товар. У свою чергу, покупцю незручно транспортувати і зберігати куплені речі. Щоб виділитись серед конкурентів, пакування товару повинно бути не тільки гарним, але і якісним. Сайт пропонує обрати вид пакування, який підходить для вашої продукції:

  1. Коробки – варіант для групи товарів, що потребують захисту та стійкості.
  2. Пакети – добре підходять для роздрібних товарів та подарунків.
  3. Нестандартні форми – виготовляються на замовлення. Можуть бути використані в обох випадках, щоб додатково підкреслити унікальність вашого продукту.

Висока щільність паперу буде впливати на його здатність спротиву до механічних пошкоджень. Це особливо важливо при транспортуванні. З іншого боку, матеріал з меншою щільністю дозволить зберегти гнучкість упаковки. Цей матеріал підійде більше для продуктів, де на першому місці знаходиться створення естетичного рішення. Коробки різного розміру, кольорові, з логотипом

Які види упаковочних матеріалів виготовляє Kyiv Print

Сучасний бізнес потребує пакування не тільки для практичних цілей. Щоб виділитись на фоні конкурентів і мати власний стиль, потрібна упаковка, що поєднує функціональність та естетику. Це забезпечується завдяки офсетному друку і використанню якісних фарб. Kyiv Print виготовляє упаковку, яка дозволяє надійно зберегти та найкраще презентувати продукцію. Якісне і яскраве пакування дає можливість запам’ятати логотип та виділити товари серед конкурентів. Білі пакувальні пакети з логотипом

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чи варто купувати iPhone 13 бу в 2023-2024 році?

Співробітництво з друкарнею: вигоди та переваги

Зручний онлайн-калькулятор на сайті дає змогу підрахувати вартість замовлення. Окремою кнопкою винесена функція для обрання розмірів. Клієнт розраховує тип, тираж, щільність матеріалу та одразу отримує уявлення про вартість послуг. Це робить співробітництво з друкарнею прозорим і зручним. Доступна опція безкоштовної консультації та замовлення додаткових, нестандартних послуг з друку. Доставку упаковки можна замовити на зручний для вас час і в той спосіб, який буде найбільш комфортним.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали