Київ готується до нової третьої хвилі епідемії коронавірусу

 Підготовка передбачає збільшення кількості реаніматологічних ліжок, забезпечення їх киснем, підготовку засобів захисту для медиків і медикаментів для пацієнтів, повідомили в КМДА.

Київ починає готуватися до наступної хвилі епідемії хвороби СOVID-19. Про це йшлося на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке відбулося під головуванням першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, зазначає Deutsche Welle.

У штабі обговорили збільшення кількості реаніматологічних ліжок у столичних лікарнях, які визначені для прийому хворих із підозрою на коронавірус, повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації у п’ятницю, 16 липня.

“Сьогодні ми вже готуємо госпітальні бази для прийому хворих на коронавірусну хворобу. Підготовка у першу чергу передбачає забезпечення киснем медичних ліжок, засобами захисту – медичного персоналу, медикаментами – пацієнтів”, – заявив Микола Поворозник.

Керівники лікарень міста, включених до баз прийому хворих на СOVID-19, мають забезпечити підключення ліжок до кисню, закупити необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Міська влада направить звернення до керівників підприємств, установ і організацій критичної інфраструктури усіх форм власності щодо складання та направлення в КМДА списків працівників, які потребуватимуть спецперепусток на проїзд у громадському транспорті в разі запровадження посилених карантинних обмежень.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тонометры в интернет магазине Meda
Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали