Чим може допомогти дитячий ЛОР

У більшості випадків консультація дитячого отоларинголога необхідна за ознак поганого самопочуття. Це може бути біль у горлі, що посилюється при ковтанні, сухий чи вологий кашель, захриплість та гугнявість голосу, утруднене дихання, дитина дихає ротом, закладеність носа, слизові виділення з носа, пульсівний біль у вусі, поява виділень з вуха, головні болі, підвищена температура тіла, збільшення лімфатичних вузлів та навіть погіршення слуху. Також часто консультація дитячого оториноларинголога потрібна при необхідності вилучення стороннього тіла з носа або слухового проходу.

Які хвороби лікує дитячий ЛОР

Найпоширеніші лор-хвороби які зустрічаються у дітей:

  1. Риніт — захворювання, при якому уражається слизова оболонка носа. Гостра форма риніту супроводжується слизовими виділеннями з носа, утрудненим диханням, головним болем, підвищенням температури.
  2. Тонзиліт або ангіна — це інфекційне запалення слизової оболонки та лімфатичних структур рота та горла, яка виникає під впливом бактерій чи вірусів. Головний симптом хвороби — сильний біль у горлі та утруднене ковтання. До інших ознак також відносяться кашель, висока температура, почервоніння та набряклість задньої стінки горла та мигдалин.
  3. Запальні захворювання вуха. Найчастіше виникають через бактеріальну або вірусну інфекцію. Супроводжується пульсівним болем у вусі, появою гнійних виділень, гарячковим станом, іноді нудотою та блюванням. У дитини відзначають погіршення слуху.
  4. Хибний круп. Головні симптоми — сильний гавкучий кашель, утруднене дихання, захриплість голосу. У дорослому віці хибний круп зустрічається рідко.
  5. Синдром обструктивного апное сну. Болючий стан, при якому відбувається короткочасна зупинка дихання уві сні, що провокує падіння рівня кисню в крові. Утруднене дихання негативно позначається на якості сну, розвитку та поведінці дитини.
  6. Риносинусит — одне з найпоширеніших захворювань порожнини носа та носових пазух, яке зустрічається не тільки у дорослих, а й у дітей. Загальна симптоматика — закладеність носа та вух, кашель, головний біль, лихоманка, погіршення стану.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Лікування мішків під очима

Ці запалення можуть перетікати в більш тяжкі стани та призводити до хронічного захворювання або повної втрати слуху. Тому дуже важливо вчасно звертатися до спеціаліста.

В медичному центрі “Дитина” застосовується сучасне обладнання для діагностики та лікування. Діагностика проводиться в комфортних умовах для батьків та дитини. Всі маніпуляції проводяться ввічливим та доброзичливим персоналом. Тут ви отримаєте точну діагностику, доступну вартість процедур, а також якісне та ефективне лікування.

Попередній матеріал
Наступний матеріал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Посилання в коментарях будуть вільні від nofollow.

Останні матеріали